Kylie Jenner ua 'merr' sytë me këtë veshje plotë shkëlqim

Bota e Yjeve

Kylie Jenner ua 'merr' sytë me këtë veshje plotë shkëlqim

Nga: Bota sot Më: 11 prill 2021 Në ora: 19:13
Kylie Jenner

Kylie Jenner është e njohur për veshjet e saj shpeshhere eksperimentale, duke kombinuar kështu copëza veshjesh që lënë pak jashtë imagjinatës.

Port ë shtunën, biznismenja 23 vjeqare u shfaq me veshje të thjeshta kur doli për një darkë me një palë xhinse.

Jenner e cila u shoqërua nga shoqja e saj e ngushtë modele Anastasia ‘Stassie’ Karanikolau dhe kishte veshur një bluzë silver tërë shkëlqim.

Ndërsa shoqja e saj kishte veshur tërësisht rroba lëkure ngjyrë të zezë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat