Chrissy Teigen kaq e bujshme në bikinet 'seksi'

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen kaq e bujshme në bikinet 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 11 prill 2021 Në ora: 19:23
Chrissy Teigen

Chrissy Teigen ka ikur bashkë me familjen në një udhëtim të panjohur me familjen e saj gjatë të shtunës duke u shfaqur me disa rroba banjo

Prezantuesja 35 vjeqare me siguri do të marrë linja të ndryshme të rrezitjes, derisa shfaqi dekoltenë e saj.

Chrissy mori disa foto në mes të oqeanit dhe pishinës bashke me stilisten Alana van Deraa.

Bikinet e saj ngjyrë vjollce një pjesëshe tregonin mjaftueshëm nga trupi i saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat