A ju ka marr malli, ja Rita Ora me bikine

Bota e Yjeve

A ju ka marr malli, ja Rita Ora me bikine

Më: 12 prill 2021 Në ora: 09:24
Rita Ora

Ajo përkohësisht ndodhet në Sidnei në Australi për të marrë pjesë në The Voice.

Dhe Rita Ora po e shijon edhe jetën e saj në Down Under.

Këngëtarja 30 vjeqare kryesoi cirkun në Bondi Beach gjatë fundjavës me një palë bikine mandarinë.

Ajo ka treguar trupin e saj të mrekullushëm të mirëmbajtur në palestër./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat