Demi Lovato flet se si i ndryshoi jetën dokumentari i saj “Dancing with the Devil”

Bota e Yjeve

Demi Lovato flet se si i ndryshoi jetën dokumentari i saj “Dancing with the Devil”

Më: 12 prill 2021 Në ora: 17:42
Demi Lovato

Demi ka folur rreth dokumentarit të saj së fundmi.

Dokumentari i këngëtares Demi Lovato “Dancing with the Devil”, tregoi se si këngëtarja i shpëtoi vdekjes në 2018, shkruan Mirror.

Demi Lovato ka folur hapur për pasojat e dokumentarit të saj të sinqertë rreth mbidozës së saj gati fatale.

Dhe megjithëse ishte e dhimbshme për të që të rishikonte një kohë kaq të errët në jetën e saj, Demi thotë se ajo ka dalë më e fortë në anën tjetër të saj.

Duke u shfaqur në Jimmy Fallon përmes një thirrjeje video, këngëtarja tha se shikimi i ngjarjeve të jetës së saj në ekran nuk ishte diçka e lehtë.

Image

Kur u pyet nëse e kishte parë vetë dokumentarin, Demi zbuloi: “Unë e pashë atë kur prerja e parë ishte gati”, para se të shtonte se ajo e ka parë atë “tre ose katër herë ndoshta” që nga ajo kohë.

“Por ka qenë mirë dhe një pjesë e tregimit të historisë sime është thjesht zotërimi i të vërtetës sime.”

Image

“Pavarësisht se çfarë thonë njerëzit kur e shikojnë, nuk ka rëndësi … Unë jam duke qëndruar në një të vërtetë të tillë që çfarëdo që që të thuhet nuk mund të më tronditë,” shtoi ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat