Rihanna me tuta dhe taka

Bota e Yjeve

Rihanna me tuta dhe taka

Nga: Bota sot Më: 13 prill 2021 Në ora: 09:27
Rihanna

Rihanna u shfaq me stilin e saj të zakonshëm me një palë veshje sportive dhe një qantë të bardhë dhe të zezë Prada x Adidas, e cila është unike.

Pasi shijoi një darkë në Ëally në Beverly Hills, 33 vjeqarja themeluese e Fenty, u pa duke dalë nga restauranti me një palë sandale ngjyrë të bronzta.

Ajo e kompletoi veshje e saj me një gjerdan prej ari dhe një maskë të bardhë mbrojtëse.

Ajo mbuloi fytyrën me këtë maskë për shkak të pandemisë COVID19 të dielën mbrëma./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat