Rita Ora shëtitet me biçikletë rrugëve të Sidnejt, shoqërohet nga aktori i njohur

Bota e Yjeve

Rita Ora shëtitet me biçikletë rrugëve të Sidnejt, shoqërohet nga aktori i njohur

Më: 14 prill 2021 Në ora: 11:42
Rita Ora

ita shijoi një udhëtim me biçikletë bashkë me Russell Crowe dhe të dashurën e tij, Britney Theriot, në Sidnej.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka kaluar kohë në Australi për të përmbushur angazhimet e saj për The Voice, shkruan Daily Mail.

Të mërkurën, ishte aktori australian dhe ylli i “Hollywood-it”, Russell Crowe i cili i tregoi asaj pamjet e Sidnejt me një udhëtim me biçikletë rreth portit.

Image

Russell, 57 vjeç, dhe e dashura e tij amerikane, Britney Theriot, 30 vjeçe, e morën Ritën për një shëtitje nëpër qytet, 30 vjeçarja tregoi barkun e sheshtë në bluzën që e kishte veshur në shëtitje.

Këngëtarja e hitit “Anywhere: dukej e përsosur me një bluzë të zezë dhe geta me të njëjtën ngjyrë.

Ajo tregoi një nxirje të errët në shëtitje, e cila u theksua nga shtresat e argjendta ari rreth qafës dhe duarve të saj.

Rita kombinoi dukjen me një palë atlete të bardha, një palë syze dielli të zeza dhe një helmetë të bardhë, duke e vendosur sigurinë në radhë të parë.

Ajo i grumbulloi sendet e saj në një çantë të zezë Nike, të cilën ajo e mbante në shpinë.

Ylli i Gladiatorit, Russell, ndërkohë zgjodhi një veshje sportive, që përbëhej nga një bluzë e zezë Polo Ralph Lauren, pantallona të shkurtra të zeza dhe atlete të zeza.

Image

E dashura e tij e re Britney tregoi figurën e saj me një palë geta me print dhe një bluzë të zezë.

Treshja kënaqej duke udhëtuar rreth limanit të Sidnejt dhe u shfaq me humor të mirë ndërsa përzihej shoqërimin dhe ushtrimet në shëtitje.

Image

Russell mori detyrën ditën dhe i drejtoi vajzat përreth, duke u treguar atyre pamjet e qytetit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat