Bella Hadid fotografohet në Milano derisa largohet nga hoteli se ku po qëndron

Bota e Yjeve

Bella Hadid fotografohet në Milano derisa largohet nga hoteli se ku po qëndron

Më: 14 prill 2021 Në ora: 16:59
Bella Hadid

Ajo u pa në qytetin italian këtë javë para se të nisej për të bërë një test Covid-19 në aeroport.

Dhe, Bella Hadid ishte e sigurt që do të bënte të kthenin kokën nga ajo të mërkurën ndërsa largohej nga hoteli i saj në Milano.

Supermodelja, 24 vjeç, kishte veshur një jelek prej lëkure të zezë dhe xhinse të zeza të lehta, ndërsa ecte rrugës e shoqëruar nga një roje sigurie.

Bella bashkoi jelekun e saj të me diamante me një bluzë të zezë  ngjyrë bezhë të ngjyrosur dhe çizme të zezë me dantella.

Ajo e rrumbullakosi ansamblin elegant me një çantë të madhe të zezë me një zinxhir argjendi dhe syze dielli të errëta.

Motra e Gigi lidhi flokët e saj prapa kokës  derisa ajo iu përmbajt rregullave anti-Covid duke mbajtur një maskë të zezë për fytyrën.

Ndërkohë, pasi u bë fytyra e markës Michael Kors, Bella pozoi me një çantë të re për linjën me një postim në një ishull tropikal të dielën.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat