Xhensila Myrtezaj shijon momente në natyrë teksa lexon edhe një libër

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj shijon momente në natyrë teksa lexon edhe një libër

Më: 14 prill 2021 Në ora: 20:23
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja siç duket është e pasionuar pas jetës në fshat.

E këtë po e tregon së fundi me postime në rrjete sociale.

E veshur me një fustan me lule, Xhensila Myrtezaj ka ndarë fotografi e cila shihet duke shijuar natyrën dhe gjelbërimin e pranverës.

Ajo ka postuar imazhet në Instagramin e saj derisa ka shkruar: “Ju nuk duhet të besoni në magji. Ju jeni magjia. Besoni në vetën tuaj”.

Ndryshe, bukuroshja 28 vjeçare mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat