Chrissy Teigen tregon sekretin e fytyrës/ Ky vaj bën mrekulli

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen tregon sekretin e fytyrës/ Ky vaj bën mrekulli

Më: 15 prill 2021 Në ora: 08:21
Chrissy Teigen

Chrissy Teigen ka një fytyrë tejet të bukur dhe të gjithë janë kurioz të dinë se me çfarë e mirëmban atë.

Ajo dha disa detaje për një fytyrë të shëndetshme.

“Unë heq grimin nga fytyra. Përdori peceta për heqjen e tij”, tha ajo.

Image

Më pas shtoi se përdorë një lloj vaji i cili kushton 72 dollarë.

Image

Bëhet fjalë për Le Prunier’s Plum Beauty Oil, të cilin e përdorë çdo natë pas heqjes së grimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat