Mozzik publikon fotografi me Loredanën dhe Hanën

Bota e Yjeve

Mozzik publikon fotografi me Loredanën dhe Hanën

Më: 15 prill 2021 Në ora: 11:28
Mozzik dhe Loredana

Këngëtari i njohur Mozzik dhe Loredana e kanë konfirmuar ribashkimin përmes disa fotografive të publikuar në rrjetet sociale.

Madje dyshja tanimë nuk po hezitojnë që të publikojnë edhe fotografi familjare së bashku me vajzën e tyre Hana.

Ishte Mozzik ai i cili sot në mëngjes publikoi një fotografi me Hanën dhe Loredanën, teksa shihen shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Në ndërkohë gjatë këtyre ditëve ishte edhe Loredana ajo e cila ka publikuar një fotografi e ku shihet me bark të rrumbullakosur.

Madje aji shkroi se ka nevojë për një bebe tjetër.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat