Harrojeni Gentën, motra e saj qenka “bombë’

Bota e Yjeve

Harrojeni Gentën, motra e saj qenka “bombë’

Më: 16 prill 2021 Në ora: 18:31
Anda

Genta Ismaili nuk është fëmija i vetëm në familje.

Ajo ka edhe dy motra tjera Andën dhe Manin, të cilat jo rrallë herë kanë qenë temë e mediave rozë.

E sot është Anda ajo e cila feston ditëlindjen, meqë rast as Genta nuk e kurseu urimin për të.

“Urime ditëlindjen motra ime e bukur” , ka shkruan këngëtarja sipër fotos së Andes e cila shfaqet në top formë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat