Andi publikon fotot e nxehta me këngëtaren, ndjekësit i dalin në mbrojtje Jasminës

Bota e Yjeve

Andi publikon fotot e nxehta me këngëtaren, ndjekësit i dalin në mbrojtje Jasminës

Më: 17 prill 2021 Në ora: 16:57
Diona Fona dhe Andi Artani

Këngëtarja Diona Fona sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Sheqer”, por videoklipi është ai që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Patjetër që Diona u shfaq shumë tërheqëse dhe seksi, por protagonist i videoklipit është Andi Artani, kunkurrenti i “Përputhen”.

Andi është deklaruar në emision vetëm për Jasminën dhe kjo ka bërë ndjekësit të shpërthejnë në foton që ai ka publikuar më këngëtaren ku shkruan: “E thëras sheqer”.

Image

Menjëherë të gjithë i kanë kujtuar Jasminën dhe faktin se ai po e mërzit em këtë gjest.

Image

Edhe vetë Diona Fona i ka lënë një koment me shaka, por duke ju referuar Jasminës: Do me më fut në sherr.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat