Kim Kardashian shoqërohet me Maluma në eventin publik pas më shumë se një viti

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shoqërohet me Maluma në eventin publik pas më shumë se një viti

Më: 17 prill 2021 Në ora: 22:47
Kim Kardashian dhe Maluma

im dhe Maluma u shoqëruan gjatë një eventi publik së fundi.

Kim Kardashian dukej kaq elegante ndërsa merrte pjesë në ngjarjen e saj të parë publike që nga fillimi i pandemisë vitin e kaluar, shkruan Just Jared.

Ylli televiziv dhe i biznesit 40-vjeçarja u pa të shoqërohej me këngëtarin Maluma ndërsa po ndiqte hapjen madhështore të The Goodtime Hotel të premten në mbrëmje (16 Prill) në Miami Beach.

Ngjarja u organizua nga David Grutman dhe Pharrell Williams, të cilët janë pjesë e ekipit të hotelit. Ata të dy u paraqitën me çelësat e qytetit të Miamit dhe Miami Beach për të mbyllur natën.

Maluma tregoi trupin e tij ndërsa ishte pa këmishë nën xhaketën e kostumit. Ai dhe Kim u panë duke u shoqëruar me David dhe Victoria Beckham, të cilët ishin në mbrëmje për të festuar.

Kjo është gjithashtu dalja e parë zyrtare e Kim që nga paraqitja e divorcit nga Kanye West, i cili në fakt vetëm iu përgjigj dokumenteve këtë javë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat