Kida ndan fotografitë plot stil në formatin bardh e zi

Bota e Yjeve

Kida ndan fotografitë plot stil në formatin bardh e zi

Më: 18 prill 2021 Në ora: 18:53
Kida

Këngëtarja po shijon qëndrimin e saj në Dubai.

Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tashmë po shijon kohën e saj në Dubai.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar disa foto dhe video në Instastory se ajo ka treguar se po e shijon qëndrimin e saj atje mjaft shumë.

Këngëtarja u pa e veshur me shumë stil teksa po pozonte për kamerën , duke shfaqur këndet e saja më të mira.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat