Kim Kardashian shfaqet e veshur me dizajn gjarpri teksa takohet për darkë me miqtë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shfaqet e veshur me dizajn gjarpri teksa takohet për darkë me miqtë

Më: 18 prill 2021 Në ora: 23:43
Kim Kardashian

Kim Kardashian ka shijuar atë që jeta e natës ka për të ofruar që nga ndarja nga burri i saj.

Kim Kardashian, 40 vjeç, u pa duke darkuar me Scooter Braun dhe gruan e tij Yael Cohen në një restorant në Brentwood të shtunën në mbrëmje.

Ajo debutoi për pamjen në Instagramin e motrës Kylie Jenner në fillim të javës, ndonëse u dha një shfaqje fansave më vonë duke mbërritur për darkën.

Ajo veshi një palë pantallona të zeza lëkure të ndezura që lidheshin përpara dhe vareshin në ijet e mrekullueshme të themelueses së KKW Beauty.

Kim vendosi dy zinxhirë me varëse kryq në qafën e saj, me njërën nga gjerdanët që binin direkt në dekoltenë e saj të bollshme.

Ish-bashkëshortja e Kanye West mbante flokët e saj të gjata të zeza në fije të drejta që buronin nga një pjesë e rregullt e mesme.
Duke shtuar një element tjetër të lëkurës së gjarprit, Kim shfaqi pedikyrin e saj të freskët në një palë këpucë lëkure gjarpëri.

Dalja e saj e fundit në Los Anxhelos vjen vetëm një natë pasi ajo u pa duke festuar në Miami Beach me vajzën e ditëlindjes Victoria Beckham dhe burrin e saj David.

Ata po festonin në hotelin e ri të qytetit Goodtime i cili u hap nga jeta e natës në Miami, David Grutman në bashkëpunim me Pharrell.

Pasi mbërriti përsëri në Los Angeles këtë të shtunë Kim vizitoi motrën e saj Kourtney e cila festoi ditëlindjen e saj të 42-të  dielën.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat