Kourtney Kardashian shumë e dashuruar, skena të 'nxehta' me të dashurin në plazh

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian shumë e dashuruar, skena të 'nxehta' me të dashurin në plazh

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2021 Në ora: 09:45
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian kaloi ditëlindjën e saj të 42-të me të dashurin e saj, Travis Barker në Laguna Beach gjatë të dielës.

Qifti i ri u shfaqn shumë të dashur derisa përqafoheshin në rërë dhe qëndronin në rrezet e diellit në krahët e njëri-tjetrit.

Pavarësisht se ishte dita e saj, Kourtney i kushtoi vëmendjen të dashurit të saj pa këmishë.

Kourtney kishte veshur bikine të zeza me rripa, derisa i dashuri i saj mbante dorën tek të pasmet e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat