Bebe Rexha sjell sërish fotografi të pa edituara

Bota e Yjeve

Bebe Rexha sjell sërish fotografi të pa edituara

Më: 20 prill 2021 Në ora: 23:05
Bebe Rexha

Ajo shpesh shfaqet në publik teksa nuk i mohon të metat e saj trupore.

Bebe Rexha nuk ka shumë ditë derisa tregoi kilogramët e saj të tepërt veshur  në bikini.

Këngëtarja mori komente të shumta e cila edhe u vlerësua për veprimin e saj ndërkohë inkurajoj edhe të tjerë të bëjnë të njëjtën gjë.

Ndryshe, Bebe edhe sot ka ndarë fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa ka pozuar veshur me një bluzë tri ngjyrëshe të kaltër të gjelbër dhe të bardhë duke marrë vëmendjen me paraqitjen e saj natyrale edhe pse me makijazh.

Si në shumë postime tjera edhe në këtë, artistja e hitit ‘Meant to be’ arriti të komentohet nga ndjekësit dhe fansat e shumtë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat