Adelina vjen me një thënie për jetën, i komenton edhe Tayna

Bota e Yjeve

Adelina vjen me një thënie për jetën, i komenton edhe Tayna

Më: 22 prill 2021 Në ora: 07:43
Adelina Ismaili

Diva e muzikës pop në Kosovë Adelina Ismaili është bërë sonte aktive duke postuar një fotografi dhe një thënie për jetën poshtë saj

Adelina Ismaili ka ndërprerë për pak kohë emisionin e saj “Tete a Tete” derisa sot është rikthyer në Instagram duke postuar një thënie për jetën që duket se ka nxitur reagimin edhe të kolegës së saj, reperes Tayna.

“Nuk mund të fluturosh lartë nëse nuk ecë me këmbë për tokë. Nuk mund të përqafoni me pasion nëse nuk qani me lot nga emocioni. S’mund ta përqafoni të ardhmen nëse nuk e adhuroni të kaluarën e juaj”, ka shkruar Adelina në këtë postim.

Image

E në këtë postim nuk kanë munguar komentet e shumta, një ndër të cilët është edhe ai i reperes Tayna e cila ka shkruar tre emotikone me zemra në sy duke buzëqeshur.

Image

Adelina si replikë i ka shkruar asaj: Dashnija….

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat