Dy muaj pas lindjes dhe në formë perfekte, Sara Hoxha zbulon peshën aktuale

Bota e Yjeve

Dy muaj pas lindjes dhe në formë perfekte, Sara Hoxha zbulon peshën aktuale

Më: 22 prill 2021 Në ora: 14:45
Sara Hoxha

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës pak muaj më parë ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

Çifti janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Poem Blu.

Së fundmi, familja më e re kanë udhëtuar në Dubai ku edhe po kalojnë pushimet luksoze, të cilat janë të parat për vogëlushen.

Ata nuk ngurojnë të ndajnë foto herë pas here nga plazhi, por ajo çka ka rënë në sy është se Sara ka arritur t’i rikthejë shpejt format pas lindjes.

Madje ajo sot i është gëzuar lajmit se ka humbur edhe disa kilogramë. Bukuroshja ka publikuar një foto duke treguar se pas lindjes ka shkuar 69 kilogram.

Image
Sara Hoxha
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat