Nuk largohet nga plazhi, modelja sërish me bikine

Bota e Yjeve

Nuk largohet nga plazhi, modelja sërish me bikine

Nga: Bota sot Më: 22 prill 2021 Në ora: 18:22
Georgia Harrison

Ajo ka qëndruar në Emiratet e Bashkuara Arabe për gati një vit gjatë pandemisë së koronavirusit.

Dhe Georgia Harrison vazhdoi të dëshmoj se kishte marrë një stil të saj të ri të jetës si profesioniste të enjten, derisa po merrte rreze dielli me një palë bikine leopardi.

Ylli i Love Island dukej shumë e bujshme më veshjet e saj dy pjesëshe, duke treguar fizikun e saj të zbukuruar derisa ecte gjatë bregut të detit.

Ajo kishte vënë edhe disa aksesorie në qafë, derisa u shfaq me bikine./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat