A po gënjen për shtatzaninë, modelja e zbulon përmes fotove të fundit

Bota e Yjeve

A po gënjen për shtatzaninë, modelja e zbulon përmes fotove të fundit

Nga: Bota sot Më: 22 prill 2021 Në ora: 18:28
Lauren Goodger

Ajo aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të parë, një vajzë me të dashurin Charles Drury.

Dhe Lauren Goodger ka treguar se së fundi atë e akuzuan se po gënjen për shtatzaninë e saj, ajo tregoi se mori një mesazh nga një llogari false në Instagram.

Nëna e ardhshme, 34 vjeqarja zbuloi se ata thanë se nuk i besojnë lajmit për foshnjën e saj pasi ajo nuk kishte peshë të mjaftueshme në fytyrën e saj gjatë shtatzanisë.

Ajo e dëshmoi këtë edhe përmes një video në rrjetet sociale./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat