Elena Ora uron ditën e Tokës përmes imazheve në bikini

Bota e Yjeve

Elena Ora uron ditën e Tokës përmes imazheve në bikini

Më: 23 prill 2021 Në ora: 16:12
Elena Ora

Motra e këngëtares së njohur i ka uruar ndjekësit e saj për ditën e Tokës.

Elena Ora e cila është motra e Rita Orës, është mjaft aktive në rrjete social.

Ajo publikon fotografi apo video të ndryshme në Instagram, ndërsa sot ka vendosur që t`i urojë të gjithë ndjekësit e saj për ditën e Tokës.

Ajo ndau disa fotografi ku shihej e veshur në bikini teksa apo shijonte vendet të cilat ka vizituar.

“Gëzuar ditën e Tokës. Faleminderit tokë për sigurimin e të gjitha pamjet e mia në bikini, të gjitha pamjet dhe gjërat e bukura argëtuese si jeta! Përgjithmonë mirënjohëse”, shkroi Elena në mbishkrimin e fotografisë.

Image
 
Image

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat