Mbretëresha e Snapchat nuk i lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Mbretëresha e Snapchat nuk i lë vend imagjinatës

Më: 3 maj 2021 Në ora: 22:12
YesJulz

Mbretëresha e Snapchat, YesJulz ka ndezur temperaturat duke pozuar në bikine të masës së vogël në plazhin e Miamit

E njohur me emrin “Mbretëresha e Snapchat”, YesJulz ka treguar edhe sot trupin e saj të jashtëzakonshëm gjatë një udhëtimi për kënaqësi në plazh.

31 vjeçarja, emri i vërtetë i të cilës është Julieanna Goddard – duket se është në formë të lart dhe kjo shihet edhe nga fotot e saj.

Ajo i ka lënë shumë pak vend imagjinatës derisa ka bërë foto në bikine duke treguar belin e saj të hollë. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat