Rita tregon fizikun e tonifikuar nga palestra në Sidnej

Bota e Yjeve

Rita tregon fizikun e tonifikuar nga palestra në Sidnej

Më: 4 maj 2021 Në ora: 16:52
Rita Ora

Rita po kujdeset shumë për linjat trupore.

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, gjatë qëndrimit në Australi po i kushton kujdes shumë të madh linjave trupore.

Ajo për asnjë moment nuk e ka lënë anash palestrën, ndërsa kohë pas kohe ndan me ndjekësit fotografi e video me të cilat tregon se çfarë po ushtron.

Në imazhet e fundit, Ritën e shohim të veshur me veshje sportive dhe kapele, ndërsa dukej në formë shumë të mirë.

Gjatë qëndrimit në Australi, Rita ka filluar edhe një lidhje të re dashurie, ajo këtë herë është në romancë me regjisorin Taika Waititi. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat