​Dekolteja e thellë e J.Lo, askush nuk di t’i veshë me kaq shumë shije

Bota e Yjeve

​Dekolteja e thellë e J.Lo, askush nuk di t’i veshë me kaq shumë shije

Më: 4 maj 2021 Në ora: 20:40
Jennifer Lopez

Diva e muzikës Jennifer Lopez performoi të dielën në koncertin "Vax Live" në Los Anxhelos, i cili synonte t'i bënte njerëzit të vetëdijshëm se sa e rëndësishme është të vaksinohen.

Para se të vinte në skenë një spektakël të veshur për sytë dhe veshët, Jennifer u shfaq në tapetin e kuq në një dekolte deri në kërthizë që nuk e kishim parë prej kohësh.

Duke vepruar kështu, ajo dëshmoi edhe një herë se padyshim që i pëlqeu që prishi fejesën me Alex Rodriguez pasi duket më mirë se kurrë.

Image

Akoma, me kalimin e viteve, Jennifer është bërë një mbretëreshë e vërtetë e dekoltesë së thellë që zgjodhi për qilima të kuq dhe shfaqje, dhe shikoni disa nga publikimet e saj më goditëse në galerinë tonë.

Gjithçka filloi me veshjen legjendare, të gjelbër Versace në Grammy Awards, por kishte më shumë material, apo jo.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat