Samanta Karavella shtatzënë?

Bota e Yjeve

Samanta Karavella shtatzënë?

Më: 5 maj 2021 Në ora: 18:22
Samanta Karavella

Samanta Karavella është ndër personazhet më pak aktivë në rrjete sociale. Edhe në muzikë ajo mungon prej muajsh dhe fansat po e presin me padurim një këngë të re prej artistes. Kjo mungesë e Samantës në rrjete sociale dhe muzikë, i ka bërë disa fansa të saj të mendojnë se ajo mund të ketë angazhime të rëndësishme në jetën personale.

Së fundmi këngëtarja ka njoftuar se në fundjavë do të zbulojë një surprizë për fansat e saj. Ajo i ka lënë ata të lirë të aludojnë se për çfarë bëhet fjalë dhe njëri prej tyre ka ngritur dyshimet se ajo mund të jetë shtatzënë.

“Je shtatzënë?”, e ka pyetur dikush këngëtaren.

“Akoma jo”, është përgjigjur ajo, duke treguar se nuk ka për momentin angazhime me rëndësi në jetën personale.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat