Remzia e bleu sot këtë fustan që po e dashuron

Bota e Yjeve

Remzia e bleu sot këtë fustan që po e dashuron

Më: 5 maj 2021 Në ora: 21:26
Remzie Osmani

Remzie Osmani është këngëtare e mirënjohur e muzikës popullore dhe skena ia ka imponuar disi edhe dukjen e mirë.

Ajo, kujdeset që në çdo paraqitje të duket bukur, madje të shkëlqej.

Siç kemi mësuar, këngëtarja e do shumë shoppingun dhe nuk kursehet sidomos kur bëhet fjalë për blerjen e fustaneve.

Image

Këngëtarja sot e ka reklamuar fustanin e fundit që e ka blerë, e që duket se i ka pëlqyer shumë.

I zi, elegant dhe asaj po i shkon shumë mirë. Këngëtarja ka vendosur të pozojë në shkallët e shtëpisë. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat