Melisa habit me deklaratën: Unë dhe Andi kemi fëmijë

Bota e Yjeve

Melisa habit me deklaratën: Unë dhe Andi kemi fëmijë

Më: 6 maj 2021 Në ora: 08:55
Melisa dhe Andi

Vetëm pak ditë më parë, Andi dhe Melisa konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë.

Mbrëmjen e djeshme Melisa dha intervistën e parë, ku rrëfeu të pathënat e kësaj marrëdhënie.

Ajo ishte e ftuar në “Roped With Olsi” me Olsi Bylykun. Melisa pranoi se bashkëjeton me Andin, siç është përfolur kohë më parë në rrjet. Për më tepër, ish-konkurrentja shtoi ata kanë “fëmijë”, duke iu referuar një qeni dhe një qenusheje.

“S’jemi vetëm ne të dy. Ne jemi katër. Ne kemi fëmijë, të paktën unë i konsideroj si fëmijë. Kemi një qen dhe një qenushe, Kiko dhe Mia. Mia është goca ime domethënë”, tha Melisa.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat