Sa bukur duket Arta Nitaj në fustan nusërie

Bota e Yjeve

Sa bukur duket Arta Nitaj në fustan nusërie

Më: 6 maj 2021 Në ora: 15:36
Arta Nitaj

Arta Nitaj është një emër i dalluar në mediat rozë.

Ajo përmes imazheve të shumta që publikon në llogarinë e saj, gjithmonë mbetët shembull.

Duke qenë e komentuar rreth profesionit, shumë herë Arta merr vëmendje me stilin e dalluar që ka.

Image

Kësaj here ajo shfaqet pak më ndryshe, me fustan nusërie e jo në stil të thjeshtë.

Se sa bukur duket dhe i ka hije, e dëshmon imazhi në vijim.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat