Si ndryshoi e u zbukurua kaq shumë vajza e Afërdita Demakut

Bota e Yjeve

Si ndryshoi e u zbukurua kaq shumë vajza e Afërdita Demakut

Më: 7 maj 2021 Në ora: 21:07
Dona Janova

Dona Janova është vajza e vetme e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Afërdita Demaku.

Afërdita është kthyer fuqishëm në botën e muzikës me këngë të pëlqyera nga publiku.

E, prapa nuk po mbetet as vajza e saj, Dona, e cila me të kthyer nga SHBA-të, e ka aktivizuar karrierën e saj muzikore.

Dona, gjithmonë është shfaqur e thjeshtë dhe modeste, por jo më. Shikoni sa ka ndryshuar e sa është zbukuruar. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat