Robert Berisha i nxjerr telashe ish “Miss Kosovës”

Bota e Yjeve

Robert Berisha i nxjerr telashe ish “Miss Kosovës”

Më: 7 maj 2021 Në ora: 23:20
Robert Berisha

“Robi plaket kur do vetë” është emisioni i përjavshëm i Robert Berishës, ku ai tregon barcoleta dhe fton mysafirë të ndryshëm.

Emisioni i Robertit është bërë mjaft i shikuar, ani pse përmbajtja shpesh është eksplicite.

Barcoletat që tregohen nga Robert Berisha shpesh kanë përmbajtje +18, ani pse ky emsion shikohet edhe nga më të rinjtë.

Është e dukshme që edhe Eriona Sejdiu që është pjesë e emisionit, shpesh ndihet në siklet e skuqet. Telashe për të qëndruar aty pas disa barcoletave pikante të Robertit.

Po, a ia ndjen Roberti se?

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat