Basketbollistja seksi çmend fansat me fotot “hot”: Shijoni dhe heshtni

Bota e Yjeve

Basketbollistja seksi çmend fansat me fotot “hot”: Shijoni dhe heshtni

Më: 8 maj 2021 Në ora: 06:57
Valentina Vignali

Basketbollistja seksi italiane Valentina Vignali nuk harron të magjepsë fansat e saj me fotot pikante, që si gjithnjë bëjnë xhiron e botës.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto “hot” në Instagram, e veshur me një intimo ngjyrë të kuqe, ku Vignali ka treguar të gjitha hiret e saj.

Basketbollistja romane, ka postuar fotot, duke i komentuar:

Image
Valentina Vignali

“I bëra të gjithë të heshtin me fotot e mia, e shihni se si rrinë si memecë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat