Kate Middleton shkëlqen në promovimin e librit të saj “Hold Still”!

Bota e Yjeve

Kate Middleton shkëlqen në promovimin e librit të saj “Hold Still”!

Më: 8 maj 2021 Në ora: 07:56
Kate Middleton

Kate Middleton, 39 vjeçe, dukej më elegante se kurrë këtë të premte teksa ka mbërritur në Galerinë Kombëtare të Portreteve, për promovimin e librit të saj “Hold Still”.

Dukesha e Kembrixhit kishte zgjedhur një pallto të kuqe, të cilën e kishte shoqëruar me aksesorë ngjyrë kafe, duke përfshirë një çantë të re DeMellier 295 dollarë.

Nëna e tre fëmijëve vizitoi edhe spitalin Royal London, ku ajo bisedoi me stafin për punën gjatë pandemisë.

Libri i saj “Hold Still”, me portrete fotografike të marra gjatë bllokimit Covid-19, kryesonte listat e shitjeve pasi u lançua këtë mëngjes.

Të ardhurat nga shitjet e librit do të ndahen në mënyrë të barabartë midis bamirësisë Mind dhe Galerisë Kombëtare të Portreteve.

Image
Kate Middleton
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat