Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Bota e Yjeve

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Më: 8 maj 2021 Në ora: 16:31
Tayna

Reperja shqiptare e njohur Tayna, ndonëse në mes të një pandemie vdekjeprurëse ka punuar për projekte të reja muzikore.

Si duket ajo ka vendosur t`i dhurojë vetes pak pushim, prandaj ajo tash e disa ditë ka udhëtuar drejt një destinacioni të mahnitshëm bregdetar.

Ajo po qëndron në një nga ishujt e Maldives dhe po sjell foto e video nga qëndrimi i saj atje.

Së fundmi ajo ka publikuar një video dhe foto në profilin e saj zyrtar të Instagramit duke theksuar linjat e saja trupore të bujshme.

Ajo u shfaq në bikini ngjyrë të kaltër me flokë të gjata të lëshuara poshtë shpinës, duke joshur ndjekësit e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat