“Më mungon”, Arsimi dhe Antonela po i tregojnë shqiptarëve se janë të dashur?

Bota e Yjeve

“Më mungon”, Arsimi dhe Antonela po i tregojnë shqiptarëve se janë të dashur?

Më: 8 maj 2021 Në ora: 18:19
Antonela

Historia e dashurisë mes Anës dhe Arsimit mori fund vetëm pak kohë pasi u zbulua nga publiku. Për pak javë ata ja dolën të mbanin të fshehtë marrëdhënien e tyre, që u duk se do të zgjaste gjatë, por në fakt nuk ndodhi kështu. Madje Ana dhe Arsimi nuk u ndanë fare mirë me njëri-tjetrin dhe nuk munguan thumbat mes tyre në rrjete sociale. Ana nuk preferoi të komentonte për ndarjen e tyre të papritur, ndërsa Arsimi tha se ajo donte vëmendje maskimale gjatë gjithë kohës.

Mirëpo Arsimi e ka harruar këtë histori dashurie dhe tashmë i ka hedhur grepat një tjetër konkurrenteje nga “Për’puthen”. Ditët e fundit Arsimi është shfaqur shumë i afërt me Antonelën dhe nuk kanë munguar as mesazhet e dashurisë mes tyre.

Pasi Antonela publikoi foton e Arsimit ku e quante “zemra ime” është Arsimi i fundit që  ka publikuar foton e konkurrentes ku shkruan se i mungon.

Image

Pra Antonela dhe Arsimi po na thonë se janë në një lidhje dashurie me gjithë këto deklarata?

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat