Dua Lipa tregon se ‘Evian Water’ i dhuroi asaj çantat e personalizuara për të

Bota e Yjeve

Dua Lipa tregon se ‘Evian Water’ i dhuroi asaj çantat e personalizuara për të

Më: 9 maj 2021 Në ora: 00:35
Dua Lipa

Dua Lipa dhe marka e njohur e ujit “Evian” kanë një kontratë së bashku.

Dua Lipa njihet si një ndër këngëtaret e njohura shqiptare e cila ka arritur famë ndërkombëtare shumë shpejt falë talentit të saj të veçantë.

Ajo ndonëse ka pak vite karrierë është mjaft aktive në aktivitete të ndryshme shoqërore mes yjeve më të njohur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Dua së fundmi ka postuar disa fotografi në Instagram ku ka treguar se uji “Evian” i ka krijuar asaj disa çanta të veçanta për të mbajtur shihet e ujit.

Image

Ajo falënderoi krijuesit e vizatimeve në shihet e ujit dhe çantat duke pozuar me to për kamerën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat