“Raketa e vërtetë”, Tayna godet me pozë të zjarrtë nga pushimet

Bota e Yjeve

“Raketa e vërtetë”, Tayna godet me pozë të zjarrtë nga pushimet

Më: 9 maj 2021 Në ora: 09:16
Tayna

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj joshëse.

Dhe, Tayna ka ditë që ka nisur pushimet dhe nga atje nuk po i mungojnë postimet e shumta.

Sapo ka ndarë një video në storien e saj në Instagram e veshur në të brendshme ngjyrë të bronztë me të zezë.

Tayna është shfaqur në formë duke i dhënë vëmendje trupit të saj teksa në video ka shkruar: ‘Raketa e vërtetë’.

Ndryshe, këngëtarja nuk ka zbuluar se me kë është duke i kaluar pushimet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat