Kourtney Kardashian merr vëmendje me dukjen në daljen e radhës në publik

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian merr vëmendje me dukjen në daljen e radhës në publik

Më: 9 maj 2021 Në ora: 11:28
Kourtney Kardashian

Ajo u pa duke pirë një pije të ftohtë në West Hollywood.

Ndërsa ylli i realitetit, 42 vjeç, mori ushqimin e saj të mëngjesit të enjten, ajo kishte zgjedhur një veshje me ngjyrë të bardhë me një bluzë nën një xhaketë të bardhë xhinse dhe çizme.

Ajo aksesorizoi veshjen e saj elegante me çantë të vogël Prada, syze dielli të mëdha.

Nëna e tre fëmijëve piu pijen ndërsa bisedonte me miqtë e saj dhe fëmijën e madh, të cilin ajo e ndan me ish partnerin, Scott Disick.

Ndërkohë, djali i saj i vogël Mason kishte veshur një bluzë të Famshme B.I.G, pantallona blu dhe një palë atlete Vans.

Ndryshe nga nëna e tij, e cila me sa duket është plotësisht e vaksinuar, Mason i mbajti gojën dhe hundën të mbuluar nën një maskë fytyre në mes të pandemisë COVID-19 në vazhdim.

Ndryshe, themeluesja e markës Poosh dukej e lumtur ndërsa ecte së bashku me miqtë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat