Meriton Mjekiqi ‘arratiset’ nga Kosova

Bota e Yjeve

Meriton Mjekiqi ‘arratiset’ nga Kosova

Më: 9 maj 2021 Në ora: 23:32
Meriton Mjekiqi

Meriton Mjekiqi është njëri nga personazhet më të komentuar në media.

E gjithë kjo arriti falë sukseseve të tij duke qenë moderator mjaftë i shkathët.

Edhe pasi ndau rrugët me “Gjoni Black” ai u shpreh se ka raporte të mira me ta.

“Kam raporte të shkëlqyeshme, dhe kemi një miqësi të fortë” u shpreh ai.

Për media ai zbuloi se tashmë gjendet në Tiranë, dhe se do të ketë shumë risi nga ai.

Image

“Po, unë kam ardhur në Tiranë. Kam shumë surpriza të cilat do t’i zbulojë me kohë” u shpreh moderatori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat