E bija e Aurelës fanse e Elvanës, gjumi vjen duke kënduar ‘Çelu’

Bota e Yjeve

E bija e Aurelës fanse e Elvanës, gjumi vjen duke kënduar ‘Çelu’

Më: 12 maj 2021 Në ora: 14:36
Aurela Gaçe

Aurela Gaçe ka publikuar një video ku dëgjohet vajza e saj Abigail teksa këndon një nga këngët e reja të Elvanës, pjesë e albumit “Çelu”.

Megjithëse e zezë, video përcolli emocionin e nënës dhe vajzës së saj në mënyrën më të ëmbël.

“Na falni për errësirën, por isha në përpjekjen e nënës për ta vënë në gjumë. Ndërkohë fëmija im këndon”, ka shkruar Aurela.

Megjithëse ende nuk ka mësuar ta thotë mirë ‘E mos u ngut’, Abigail na kënaqi me zërin e ëmbël fëmijnor.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat