Me një kostum tejet elegant, mbretëresha Letizia na tregoi cila është ngjyra e preferuar e momentit!

Bota e Yjeve

Me një kostum tejet elegant, mbretëresha Letizia na tregoi cila është ngjyra e preferuar e momentit!

Më: 12 maj 2021 Në ora: 18:40
Letizia

Tonalitete të forta e të ngrohta të kuqes na sollën këto ditë dy pjesëtare të familjeve mbretërore: Kate Middleton, që u shfaq me një pallto të bukur të kuqe në portokalli në promovimin e librit të saj “Hold Still: A Portrait of Our Nation in 2020” me foto nga pandemia.

Të njëjtën ngjyrë solli edhe mbretëresha Letizia e Spanjës, e cila dukej jashtëzakonisht elegante me bluzën e gjatë mbi pantallona e këpucëtr ngjyrë nudë me taka.

Monarkja preferoi ta mbante sa më të thjeshtë veshjen e saj, pa asnjë aksesor, përveç një palë vëthësh të vegjël floriri.

Image
Letizia

Me flokët e kapur lart, dhe një çantë dore të së njëjtës me kostumin, ajo dukej vërtet shumë e hijshme!

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat