Kida tregon edhe më shumë pamje nga klipi i saj

Bota e Yjeve

Kida tregon edhe më shumë pamje nga klipi i saj

Më: 13 maj 2021 Në ora: 07:28
Kida

Këngëtarja Kida ka treguar sot më shumë nga pamja e saj

Kida pritet që shumë shpejt të vije me një këngë për publikun e saj dhe për këtë ajo ka postuar një set fotografish në Instagram.

Këngëtarja duket tepër seksi derisa kënga pritet që të jetë një duet me këngëtarin e huaj Samra.

Image

Kujtojmë se Dua ishte shfaqur tepër seksi edhe në disa foto që kishte realizuar në Dubai e ku ishte shfaqur në bikine. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat