Tamara shfaqet shumë 'seksi' në fotot e reja

Bota e Yjeve

Tamara shfaqet shumë 'seksi' në fotot e reja

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2021 Në ora: 19:32
Tamara Francesconi

Ajo asnjëherë nuk është turpëruar për tu shfaqur seksi në paraqitjet e saj para fansave.

Dhe e dashura modele e Ed Westwick, Tamara Francesconi ngriti pulset të enjten kur u shfaq me bikine ngjyrë portokalli në një xhirim për PrettyLittleThing.

Bukuroshja brune u shfaq sot duke promovuar markën gjatë xhirimeve të sotme.

Veshja ngjyrë portokalli i jepte një pamje mahnitëse asaj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat