Me këtë fustan të hapur i priti mysafirët reja e Remzie Osmanit

Bota e Yjeve

Me këtë fustan të hapur i priti mysafirët reja e Remzie Osmanit

Më: 13 maj 2021 Në ora: 21:46
Gëzimja

Është festa e Bajramit të madh dhe sot në çdo shtëpi ka gëzim dhe hijeshumi.

Ani pse pandemi, vazhdon edhe më tej tradita e shkëmbimit të vizitave tek njëri tjetrit. Kjo ka ndodh edhe në këtë ditë.

Në familjen e Remzie Osmanit është pritur e festuar këndshëm kjo festë fetare. Reja e këngëtares, Gëzimja shkëlqente nga bukuria e lumturia.

Për festën e Bajramit, Gëzimja kishte vendosur për këtë fustan të kuq, i cili po duket mjaftë i hapur në pjesën e dekoltesë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat