Kendall Jenner duket kaq e bukur

Bota e Yjeve

Kendall Jenner duket kaq e bukur

Nga: Bota sot Më: 14 maj 2021 Në ora: 09:53
Kendall Jenner

Kendall Jenner thotë se marrëdhenia e saj me mediat sociale është pak e varur në këtë kohë.

"Nuk më pëlqen dhe nuk e them me krenari këtë" ka thënë modelja 25 vjeqare dhe ylli televiziv, por gjithashtu thotë se e di që është diqka që shumica prej nesh kanë lidhje.

Ylli i Keepin Up With The Kardashians ka folur me Dr. Jorge Partida në Los Angelos.

Disa foto nga ky takim i saj janë publikuar në mediat britaneze, ku Kendall është parë me një bluzë ngjyrë kafe./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat