Vetëm dy muaj pasi u bë nënë, modelja e famshme tregon linjat perfekte trupore

Bota e Yjeve

Vetëm dy muaj pasi u bë nënë, modelja e famshme tregon linjat perfekte trupore

Më: 14 maj 2021 Në ora: 14:41
Emily Ratajkoëski

Emily Ratajkoëski u bë nënë për herë të parë në muajin mars të këtij viti.

Modelja 29-vjecacre solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Silvester, shkruan “Daily Mail”.

Sot ajo ka pozuar me bikini për të treguar linjat trupore pas lindjes.

Image

Modelja dukej e mrekullueshme dhe tërhoqin vëmendjen e të gjithëve me arkun e sheshtë dhe të tonifikuar.

Në videon prej disa sekondash, që u shpërnda në Instagram, bukuroshja nga Londra shihej me bikini ngjyrë rozë, teksa pozonte mbi një tarracë në New York.

Image

Ajo kishte zgjedhur edhe disa aksesorë për të plotësuar pamjen, mes të cilëve binte në sy varësja, në të cilën ishte shkruar pseudonimi i djalit: Sly.

Image

Emily u tregoi të gjithëve se ishte shtatzënë vitin e kaluar teksa pozoi me barkun e rrumbullakosur për “Vogue”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat