Justin dhe Hailey realizojnë set fotografik të përbashkët

Bota e Yjeve

Justin dhe Hailey realizojnë set fotografik të përbashkët

Më: 15 maj 2021 Në ora: 00:15
Justin dhe Hailey

Justin dhe Hailey pozuan pranë njëri-tjetrit.

Një ndër çiftet më të përfolura të shoubizit në mbarë botën janë Justin Bieber dhe Hailey Bieber.

Dyshja po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre, ndërsa nuk i ndajnë fotografitë provokuese por edhe dedikimet e dashurisë për njëri-tjetrin.

Image

Së fundi, çifti publikuan një fotografi, në të cilën Hailey dukej provokuese e veshur me fustan të kuq, me geta e këpucë me të njëjtën ngjyrë.

Ajo ishte ulur në prehrin e bashkëshortit, i cili kishte veshur një palë pantallona të zi, kurse sipër nuk mbante veshur asgjë.

Image

Bieber ka pak kohë që publikuar datat e turneut muzikor për vitin e ardhshëm, ndërsa Hailey është e angazhuar në profesion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat