Fustanin që bleu Chiara Ferragni, po e kërkojnë të gjithë!

Bota e Yjeve

Fustanin që bleu Chiara Ferragni, po e kërkojnë të gjithë!

Më: 15 maj 2021 Në ora: 07:04
Chiara Ferragni

Trendi dikton, ne bindemi! Fustani me kuadratë rikthehet sërish triumfues në pranverë, sidomos varianti në ngjyrat rozë e të bardhë, që ka magjepsur anëtare të familjeve mbretërore si princesha Diana.

E fundit që e përqafon pa ngurrim këtë look është Chiara Ferragni.

Blogerja e famshme italiane u shfaq me një fustan të Lorenzo Serafinit, që ishte praktikisht “një karamele”, me ngjyrat e ëmbla dhe formën lozonjare ( për të mos thënë që e bëri të duket edhe më e vogël”!

Image
Chiara Ferragni

Nuk është çudi që pasi ia panë veshur Chiaras, shumë vajza kërkuan ta kishin dhe ato!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat