Me të brendshme para pasqyrës, Morena Taraku “ndez” rrjetin me pozat e nxehta

Bota e Yjeve

Me të brendshme para pasqyrës, Morena Taraku “ndez” rrjetin me pozat e nxehta

Më: 15 maj 2021 Në ora: 17:15
Morena Taraku

Këngëtarja ka “tërbuar” ndjekësit me pozat e nxehta në rrjetet sociale.

Zeshkania “hot” pozoi para pasqyrës e veshur me të brendshme e markës së njohur Victoria Secret dhe nuk la vend për imagjinatën.

Morena Taraku vendosi në plan të parë gjoksin e saj bombastik, duke i vënë “flakën” rrjetit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, tash e një kohë u bë shoqe mjaft e mirë me Sara Hoxhën.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat