Ka trokitur sezoni i plazhit! ‘Rinia e dytë’ e Hygerta Sakos

Bota e Yjeve

Ka trokitur sezoni i plazhit! ‘Rinia e dytë’ e Hygerta Sakos

Më: 16 maj 2021 Në ora: 07:44
Hygerta Sako

Hygerta Sako e ka nisur më herët sezonin e plazhit.

Ish-Miss Shqipëria është shfaqur më në formë se kurrë, teksa këtë fundjavë ka preferuar të marrë disa rreze dielli në bregdetin e jugut.

Edhe pse i ka kaluar të 40-at Hygerta ka treguar se po përjeton një rini të dytë.

Moderatorja e njohur sportive është fotografuar në Gjerin e Limanit, Vlorë, ku duket se ka sinjalizuar miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale, se ka nisur sezoni i plazhit.

Pas një viti të rënduar pandemia, të gjithë mezi po presin pushimet për pak relaks.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat